Květen 2012

Hmmm

3. května 2012 v 13:44 | Lucy |  UK
Možná jsem to s tou chválou na moji host rodinu krapet přehnala..

Ne,že by se ke mě chovali bůhví jak,to zase ne,pořád jsem ke mě milý jako na začátku.. ale jde o práci.. Claudii se pořád něco nelíbí (a jsou to úplný kraviny!!!).. ale je mi jasný,že za to minimálně z části můžou hormony,protože kojí malýho.. snad to bude na co nejkratší dobu:-D .. ikdyž.... s mým štěstím bude kojit rok:-D

Příklady:
1) Každou středu vynáším před barák takový dvě plastový krabice s PET lahvema a papírem (na recyklaci),no a včera jsem je vynesla v 17hod. protože k nám měla přijít docela početná návštěva a vím,že bych to pak už nestihla,protože jsem měla pro kluky chystat večeři etc... No jo,hned co Claudia s klukama přijela domů,začala vyvádět,že proč jsou ty plastový krabice vynešený venku,když tam mají být až po 18hodině (???!!!!!). Tak jsem se zeptala,proč je to jako takovej problém,že jsem je vynesla o hodinu dřív?! A ona mi na to řekla: "Prostě je to pravidlo".. Tak to už mě fakt nasrala (bez prominutí)!
2) Jamie za mnou vždycky přiběhne a chce,abych ho vzala do náručí a točila ho dokola (on to prostě miluje :-D ).. No ale pak s tím za mnou přišel,když C. seděla vedle mě,tak jsem mu řekla,že ho klidně zase budu "točit" dokola a ona vyjekla,že to nemám dělat,že takhle děcka přichází často k úrazu?! What the..
3) Dneska se mě zeptala,jestli můžu mít zítra bejbáč,tak říkám,že jasně,žádnej problém a ona,že mě vyzvednou rodiče od HD,že to bude u nich doma a pak mě odvezu zpět domů ... to by vůbec nebyl problém,kdybych nemusela hlídat úplně cizí děcko,který jsem včera viděla poprvé a ještě k tomu je jí ani né rok (sice je to dítě bratra od mýho HD,ale WHO CARES???)..

Jinak ozývá se mi docela dost rodin z USA,ale opravdu chci odletět až nějak v tom září,možná později..