Párty sem - párty tam,všude kam se podívám!

1. dubna 2012 v 0:37 | Lucy |  UK
.. tentokrát je řeč o školní párty (end of term - který je každý 3 měsíce..něco jako u nás zkouškový),ale párty tu bývají častěji (jak nečekanéé že ano):-D
Ale abych to vzala hezky od začátku.. V pátek jsem měla nastoupit na 1.hodinu ve vyšším levelu (po úspěšném složení zkoušky),tak jsem (klasicky) přijela do školy pozdě a potkala jsem svoji "ex" lektorku Laure,tak mi řekla,že moje nová třída je nejspíš č.14,ale že se mám jít projistotu optat na recepci.. Tak mi řekli,že učebna č.14 je vlastně v úplné jiné budově,než kde jsme měli hodiny do teď (jen pro info - až do této doby jsem nebyla obeznámena s tím,že naše škola má víc než 1 budovu ... nenechte se mýlit,má budovy hned TŘI :-D ) - vchody jsou naštěstí asi 20m od sebe,takže OK,žádný stresy. Kupodivu jsem do třídy dorazila mezi prvníma,protože vlastně ani nevím proč:-D ale prostě jsem byla mezi prvníma a pak to přišlo .................................................................................................... máme snad toho nejvíc sexy lektora,jakej existuje:-D:-D No dobrý,nebudeme to ale moc hrotit že jo:-D

Co se týče v názvu zmiňované párty,tentokrát to fakt byl solidní hard core! Chlast .. teda pardon,ALKOHOL tekl proudem,zpívali jsme KARAOKE,tancovali makarenu a všichni se skvěle bavili,lektoři už to později taky moc nezvládali:-D ..ale BOMBA!
Mám hoold štěstí na školu a lidi,jinak si to neumím vysvětit:-)
Jen tak pro zajímavost,ve třídě mám lidi z Brazílie,Turecka,Maďarska,Německa,Španělska,Francie,Japonska a dál už nevím,ale doufám,že jsem na nikoho nezapomněla haha.

Každopádně,co jsem chtěla říct na závěr: NIKDY už nechci takhle dopadnout,když vím,že další den musím brzo ráno vstávat.. takže jsem naspala 4,5 hodiny a moc "fit" jsem si ráno nepřipadala... spíš jak ňáká mrtvola nebo nějaká odumřelá část čehokoliv,co už předtím minimálně 3x umřelo..

Ale I PŘESTO vím jednu věc s naprostou jistotou - PŘÍŠTĚ JDU ZNOVA,AŤ UŽ RÁNO BUDU MUSET VSTÁVAT NEBO NE!!! :-D Ta párty byla prostě bezkonkurenční!

Díky za pozornost a doufám,že vás můj článek aspoň trochu pobavil. Loučím se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama