Lucie v říši dění

20. března 2012 v 16:15 | Lucy |  UK
Trošku to tu začínám zanedbávat,ale to je tím,že ani není moc co psát... jsem stále spokojená,nic mi nechybí:-)
Jinak minulý týden jsem se šla registrovat do NHS,ale ztratila jsem se (haha),tak jsem tam šla dnes znovu a OK,ale nechtěli mě zaregistrovat,rotože potřebují kontrakt od rodiny (wtf?!),tak tam zítra C. jede se mnou a nějak se to pokusí ukecat (protože se nám to znovu nechce sepisovat) :-D haha jsem zvědavá!

Škola - v úterý se mám možnost posunout o level výš (probíhají na naší škole nějaký mezinárodní zkoušky),ale ještě uvidím,protože jsem zatím byla jen na 1 hodině a nevím přesně co od tohodle levelu očekávat.. (Mel taky ještě nemá jasno..)

Co se týče víkendu,v sobotu za mnou do Londýna dojela Léňa,tak jsme se poprvé viděli na půdě anglické.. vyzvedly jsme ostatní holky (Petra,Barbie,Mel) a šly jsme nakupovat do Primarku (halda lidí jako obvykle,no prostě ZLO)!! Neměla jsem bejbáč,tak jsem plánovala dojet domů nějak kolem 9-10pm NEJPOZDĚJI!! .. ale opět se to nějak zvrhlo a o hodinu později,kdy jsem tuhle větu řekla,jsem s Mel a klukama seděli ve Finchley v pubu a chlastali,jak dobytci (ano,už zase!!).. Domů jsem PŘIJELA (ano,jela jsem 2 zastávky busem :-D ) kolem 2am a byla jsem áda,že jsem ráda:-) Ale jinak povedenej den.. až na to,že mě opět zradila doprava (už si zvykám) a po cestě za Léňou jsem musela 3x přestupovat HA HA!
V neděli jsme se s Mel a Jarou domluvili,že půjdeme do kina na "Woman in black" a není se čemu divit,nejzajímavější byl konec - typickej britskej film,nic se celou dobu neděje,takže asi tak.. Pak jsme šli na jídlo - "Fish and chips",koupili jsme pro naše HM kytku,protože tu byl Mother's Day a všichni to tu stršně prožívají a pak teda už pomalu domů,protože jsme všichni byli společensky unaveni z předešlého dne:-)

THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama