UK - další rodiny

25. ledna 2012 v 16:04 | Lucy |  UK
Dnes se mi Lois z Londýnské agentury ozvala s úžasnou nabídkou rodiny,jsem z nich opravdu nadšená:-)
Rodina se zná s mojí koordinátorkou z UK,což je další výhoda,bydlí v Londýně-Finchley.. Mají 2 kluky (3,5) a na cestě dalšího prcka,kterej se ma ukázat nějak kolem května,ale o toho se starat nebudu,pro něj mají "maternity nurse" na 3 měsíce,ale řekla jsem,že bych jí ráda pomáhala a učila se od ní. Dále jim 2x týdně dochází uklízečka na takové ty těžší práce,což je taky supr... dělala bych jen ty lehčí práce a uklízela po dětech. Všechno,co mi rodina o sobě napsala ( a že toho bylo - 3xA4 ) se mi okamžitě zalíbilo .. o fotkách ani nemluvím!! Kdyby jste viděli ty dva prcky,určitě by jste si je zamilovali stejně jako já:-))
Telefonát? ÚŽASNÉ! Mluvila jsem sice jen s HM,ale byla strašně příjemná,řekla,že mi se vším pomůže a že bude ráda,když mi bude moct pomoct s výběrem školy. Všechno mi do detailů vysvětlovala a několikrát mi chválila angličtinu (v pozadí byl slyšet HD,jak se smál,když mi mamča vyprávěla,jak kluci milují FIFU) :-D

Co se týče druhé HF,ti mi mají volat cca za 3/4 hodinky a už ZASE začínám být nervózní!!! Rodina bydlí v městečku asi půl hodiny od centra Londýna - Buckinghamshire. Tahle,druhá rodina,má jednoho chlapečka (5) a jsou u nich podobné podmínky jako u té předešlé rodiny,akorát u těchhle jsem dostala mnohem míň informací. Po telefonátu (který mi btw. připadal spíš jako výslech),jsem usoudila,že tohle nebude to pravé ořechové! CHYBĚLA JEN LAMPIČKA!

Budu čekat a doufat v POZITIVNÍ vyjádření první rodinky:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama