UK - přihláška,první rodiny

13. ledna 2012 v 10:32 | Lucy |  UK
Právě mi volala slečna z CA (kam,jsem mimochodem včera posílala vyplněnou přihlášku do UK) a řekla mi,že pokud opravdu nechci čekat nejméně měsíc a déle na nějakou vhodnou rodinu (berte to s rezervou),rozhodla jsem se správně. Prý je teď rodin méně a nebo se skoro vůbec neozývají Au-Pairkám. Takže jsme společně posunuly datum odletu na APIA na srpen/září (to jich prý odlítá opravdu nejvíce).. Zároveň mi řekla,že příští týden se mi už jisto jistě ozve s nějakou nabídkou od rodiny a do konce února jsem fuč:-)

Hlasím se dnes podruhé:-) !!
Jak už jsem zmiňovala,včera jsem odeslala svoji vyplněnou přihlášku (UK) do agentury a před chvílí se mi ozvala 1. rodina! :-)
Sice se mi nezamlouvá,ale tady jde přece o princip:-))

1.rodina
Je to indická rodina,bydlící v centru Londýna,2 dětičky,ale měli úplně šílený rozvrh (jako například večeři v půl 4 odpoledne apod.) a dále chtěli zkušenou řidičku,která už někdy řídila v UK (stejně bych k nim asi nešla),protože,když už jedu do anglicky mluvící země,chci Brity.

2.rodina - OTŘESNÉ !!
Hned po téhle rodině,mi byla nabídnuta další - 3 děti (2,9,11) - auto k dispozici. Můžu děti do školy buď odvést autem nebo jít pěšky (cca 15 minut od domu) - central London,tak uvidím.. vypadají sympaticky,ale docela jsem se zhrozila nad tím úklidem (ne,že bych nebyla ochotná uklízet,ale tohle mi přijde jako otročení,tak se s nimi o tom zkusím pobavit) a ještě mě nehorázně zarazilo jejich náboženství - jewish,ale záleží na tom,jestli ho praktikují a do jaké míry. Poté mi ještě zaslali nějaké doplňující info a tím si podepsali ortel:-D .. stálo tam,že se svojí Au-Pair nehodlají moc často jíst u jednoho stolu,že je to uráží ( a co mi říkala kamarádka,takový lidé spíš berou svoje Au-Pair jako služky a s takovými nesedí u stejného stolu!)
Každopádně moje CA koordinátorka mi říkala,že už měli 3 Au-Pair a že tu poslední po 3 měsících HM vyhodila,ale nechtěli říct proč.. zajímavé!!! Sice se mi to zdálo divné,ale chtěla jsem si s nimi aspoň napsat nebo zavolat,abych si byla jistá.. Hovor byl tedy domluvený na 17. hodinu našeho času,přičemž rodina nezavolala.. 2 dny na to,mi psali e-mail,ze se strašně omlouvají,ale že nebyli doma a zda si můžete určit náhradní termín telefonátu.. souhlasila jsem. Takže další termín hovoru byl domluvený na další den na 14.hodinu našeho času.. A co myslíte? ANO,RODINA OPĚT NEZAVOLALA!!! To už jsem se ale vážně naštvala a agentuře jsem řekla,že k takovým lidem nepojedu... Ale co se nestalo.. další den otevřu e-mail a rodina mi OPĚT píše,že se omlouvá,ale že nebyli doma a zda si můžeme OPĚT naplánovat náhradní termín,že se jim moc líbím.
Na takový e-mail už jsem vůbec nereagovala,protože bych jim akorát napsala něco (ne)pěkného :-)

DOPLŇUJÍCÍ ČLÁNEK ZE DNE 7.2. 2012:

Dnes jsem si psala s kamarádkou,které USA bohužel prozatím také nevyšlo,take si podala přihlášku do UK stejně jako já.. Agentura jí nabídla přesně tu samou rodinu co mě (ano,mluvím o rodině č. 2).. samozřejmě si je taky nevybrala. Ale opravdu to o něčem svědčí,když už jsou v "matchingu" přes 2 měsíce žádná Au-Pair je nechce..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 princessGogo princessGogo | Web | 13. ledna 2012 v 11:13 | Reagovat

Hezoucky blogissseeek, mrkni na muj web !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama